Naujienos ir straipsniai

Nugalėjome konkurse “Lietuvos BIM projektai 2019”

2019-04-28

Informacinis pastatų modeliavimas (Building information modeling, BIM) tampa didelių objektų projektavimo nerašytu standartu. VŠĮ Skaitmeninė Statyba organizuojamame konkurse Lietuvos BIM projektai yra renkami geriausi metų BIM projektai iš visos Lietuvos.

Šių metų renginyje dalyvavome ir pasiekėme pergalę – mūsų suprojektuota daugiaaukštė automobilių saugykla Santariškių g. 4 tapo pripažinta geriausiu infrastruktūros BIM projektu Lietuvoje.

Parengėme šios aikštelės projekto konstrukcinę dalį, techninį projektą, darbo projektą BIM projektavimo aplinkoje. Sukūrėme LOD300-400 detalumo informacinį modelį, kuriame sumodeliavome statinio konstrukcijų gabaritus, armavimą. Taikėme inžinerinių simuliacijų programinę įrangą konstrukciniams skaičiavimams atlikti.

Suprojektuota aikštelė pasižymi ne tik BIM projektavimo technologijomis, bet ir savo dydžiu. Tai didžiausias šiuo metu Lietuvoje esantis daugiaaukštis parkingas kaip atskiras statinys. Dėkojame projekto statytojui Santaros Parkavimo Paslaugos (Unipark), architektams Cloud Architektai ir objekto rangovui Eikos Statyba už bendrą darbą įgyvendinant šį statinį. Kviečiame naudotis pastatyta automobilių saugykla Santaros klinikų pacientus ir lankytojus santarosparkavimas.lt.

Apie Lietuvos BIM projektai konkursą skaityti daugiau VZ.lt …

 

 

 

UAB “Komplegra”